DRAGON POWER

 

Potíže ledvin a močového ústrojí

Respirační a plicní potíže

Potíže trávícího ústrojí

Potíže pohlavního ústrojí

Potíže pohybové a kostní

Potíže jaterní, žlučových cest a slinivky

Potíže žláz vnitřní sekrecí a přemněny látek

Potíže ušní, nosní, krční a ústní dutiny

Ostatní potíže


mumio

 

 

MUMIO GOLD

DRAGON POWER

Čistý přírodní produkt

100% Koncentrát Mumio Gold

 

 

KOUPIT  

 

Mumio Gold také lze  koupit

- v lékárnách ČR

- v eshopu  Benu lekarna

- v knihkupictví "U Džoudyho"

- v prodejnach zdravé výživy

- v eshopech zdravé výživy  

- v eshopu www.prozdravi.cz

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU

  • Normální stav kostí a kloubů
  • Normální trávení
  • Imunitní systém - antioxidant
  • Menstruační komfort
  • Duševní a poznávací činnost
  • Omlazení
  • Normální funkce reprodukčního systému
  • Normální funkce močové soustavy 
  • Kontrola tělesné hmotnosti
  • Metabolismus sacharidů a lipidů

Upozornění ke skladování Mumia Dold - Dragon Power:
Mumio Gold je 100% přírodní produkt bez E-konzervantu a přísad.
Je to vzácná pryskyřice a jako pryskyřice se chová.
- Mumio je měkké, při manipulace v rukou začíná se rozpouštět, „špinit“ ruce.
- Při vyndávání tablety z blistru použijte trošku větší tlak z opačné strany blistru,  jelikož je to přírodní pryskyřice zabalena do tablet.
- Skladovat Mumio je nutné v suchu a chladu (lze pokojová teplota do 28-32 st.). Neskladovat v lednice. Při teplotě 30-34 stupňů muže se rozpouštět i v blistru. Pokud ponecháte baleni v tašce, autě (a taška, auto bude stát na slunce), vedle topení, v koupelně apod.(teplo + vlhkost), Mumio začne se rozpouštět v blistru nebo bude se špatně vyndávat z blistru. Ale neznamená, že je zkažené, jednoduše uříznete potřebné množství tablet spolu z blistrem a dejte do malého množství vody otevřený blistr, zamíchejte, mumio se rozpustí, pak použijte roztok
.

 

Produkt "Dragon power" - MUMIO GOLD

byl kladně posouzen Státním zdravotním ústavem a notifikován Ministerstvem zdravotnictví ČR.

Kvalita výrobku potvrzená mezinárodním certifikátem

CERTIFIKÁT O ZDRÁVOTNÍ BEZPEČNOSTI


Maloobchodní, velkoobchodní prodej a nabídka spolupráce:
art-dialog@email.cz

mumio


Prodej produktu
Mumio Gold - Dragon Power na Slovensku

Lekáreň Bella

Nová Lékárna 


    

    MUMIO / MUMIJO

Dávkování a způsob užití :

Vnitřní použití:

Střední denní dávka pro vnitřní užití pro dospělé: jedna tableta,  hmotnosti 0,2 g, a to 1 - 3 krát za den. Doporučuje se jej užívat časně ráno, případně na noc, cca 2 hodiny po večeři. Při každé perorální aplikaci je zapotřebí jej zapít dostatečným množstvím tekutiny. Jako nejvhodnější je voda, pak čaj s mlékem, čaj s medem, zakysaný mléčný nápoj, ovocné šťávy, stolní minerální vody. Tablety je možno i rozpustit  v převařené vodě.

Dlouhodobé podávání malých dělených dávek mumia s optimálně krátkými přestávkami je efektivnější než jednorázové a vysoké dávky s dlouhými mezipauzami.

Vnější použití:

Na vnější použití vždy připravit roztok: na 2 polévkové lžíce (30 ml) vody, jedna tableta Mumia. Roztok míchat do úplněho rozpouštění Mumia. Pak rozpůlit kosmetický tampon a namočit jednu půlku tamponu v roztoku Mumia.

Namočenou půlku tamponu aplikovat na potřebné místo a zabalit do igelitové fólie, jelikož roztok působí, pokud tampon je vlhký.    

 

MUMIO GOLG - Dragon Power lze aplikovat nejrůznějšími formami. Perorálně, na pokožku a takže formou aplikace do konečníku, vagíny a další. Pro tampony s vnitřním využitím mumia jsou doporučovány lokální procedury v následujících případech.

Vyrážky, akné, plísni, loupání kůže, zánětlivé kožní vředy a vřídky - nanášet roztok mumia po potřebné místo.

Roztok: na 2 polévkové lžíce (30 ml) vody, jedna tableta Mumia. Roztok míchat do úplného rozpouštění Mumia. Pak rozpůlit kosmetický tampon a namočit jednu půlku tamponu v roztoku Mumia. Namočenou půlku tamponu přiložit na potřebné místo a zabalit do igelitové fólie, jelikož roztok působí, pokud tampon je vlhký. Zábal nechte působit kolem dvou  hodin (nenechávejte působit obklad přes noc), pak starou kůže odstranit jemných pilníkem na nechty. Po aplikace mumia nepoužívat žádný vyživující krém. Pokračovat v aplikace obklady Mumia, jednou nebo dvakrát denně  i nějakou dobu      po vymizení příznaků.  Současně užívat vnitřní 2-3 tablety mumia denně. Vždy zapít tabletu vodou.

Otevřené hnisavé-zánětlivé rány, popáleniny, pooperační stavy - tampon či obvaz namočit do vodního roztoku Mumia: na 2 polévkové lžíce (30 ml) vody, jedna tableta Mumia.   Roztok míchat do úplného rozpouštění Mumia. Pak rozpůlit kosmetický tampon a namočit jednu půlku tamponu v roztoku Mumia. Namočenou půlku tamponu aplikovat na potřebné místo a zabalit do igelitové fólie, jelikož roztok působí, pokud tampon je vlhký. Zábal nechte působit kolem dvou hodin (nenechávejte působit obklad přes noc).  Současně užívat vnitřní 2-3 tablety mumia denně. Vždy zapít tabletu vodou.

Parodontóza - tampón vaty namočit v roztoku mumia a držet co nejdelší dobu na dásních. Nebo tabletu Mumia držet v ústech a zapíjet malým množstvím vody, roztokem ošetřit ústní dutinu a pak ho spolknout, opakovat vícekrát. (Mumio má výraznou nahořklou chuť ) 

Krvácející hemeroidy, eroze, - vatové tampony s 4% vodním roztokem vložit na noc, opakovat 10 - 15 procedur.

Bronchitida, astma - provádět inhalaci 4% vodním roztokem mumia několikrát denně.

Bolesti hlavy, migrény - 0,2 g mumia rozpustit ve 200 ml vlažného mléka, přidat 10 g medu. Užívat ráno před snídaní a večer před spaním po dobu 25 dnů, cyklus opakovat po deseti dnech přestávky.

Kosmetická maska - 2% vodní roztok perfektně vyčistí pokožku, má osvěžující, omlazující a také výživný účinek. Opakovat přes den.

Omlazující koupel - 7 až 12 tablet mumia rozpustit v 50 l příjemně teplé vody, do které se ponoříte na dobu cca 20 minut. Koupel je vhodné opakovat alespoň jedenkrát týdně.

Angíny, bolest v krku - výplach 4% roztokem Mumia 3xdenně do zlepšení stavu pak 1xdenně.

Padání vlasu, lupy ve vlasech  -  vlasová kúra. Roztok: na 100-150 ml vody, 1-2 tablety Mumia (podle stavu vlasů). Roztok míchat do úplného rozpouštění Mumia. roztok Mumia aplikujte na mokré vlasy, zabalit do igelitové fólie a nechte působit minimálně půl hodinu.

 

 

 

 

healy

Přístroj Healy Resonance

vyvinutý německými fyziky pomahá k harmonizaci energetických meridiánů, čaker, bioenergetického pole, orgánů, žláz a systémů v těle, k redukci váhy, podporuje fitness aktivity a obsahuje frekvenční modul proti stárnutí, čištění a obnovení pokožky, vlasů, nehtů.

KOUPIT

eshop společnosti Healy

Frekvence jsou určeny pro harmonizaci bioenergetického pole, k podpoře vašeho zdraví, vitality a celkové pohody. Frekvence pomáhají vyrovnat vaši mysl, tělo a zlepšit kvalitu vašeho života.

 

Frekvenční moduly pomáhají na chronickou bolest zad, bolest zubů, kloubů, migrény, deprese. Přístroj Healy Resonance mimo jiné obsahuje programy: Digitální vyžívá - Vitaminy, minerály a jiné látky potřebné pro výživu orgánu, oči, krve, mozku, svalů, vlasů, pleti apod. v digitální podobě.  Digitální homeopatie - už nemusíte kupovat ve fyzické podobě, stačí udělat diagnostiky přístrojem Healy Resonance a přístroj vám vybere 5 nejvhodnějších druhů esence z 41 druhů, které modul obsahuje. Po aplikace, diagnostiku můžete provést znovu a pustit další frekvence. Digitální Bachovy esence. apod.

 

Кonzultace při výběru přístroje Healy a registrace jako partnera společnosti Healy je zdarma, kontaktujte na email: taocentrum.czpraha@gmail.com nebo telefonický na tel.: +420724148779

 

|  Respirační a plicní potíže | Potíže ledvin a močového ústrojí  Potíže trávícího ústrojí Potíže pohlavního ústrojí | Potíže jaterní, žlučových cest a slinivky Potíže pohybové a kostní | Potíže žláz s vnitřní sekrecí a přeměny látek  Potíže ušní, nosní, krční a ústní dutiny | Ostatní potíže |

© 2005 Dragon Power. Všechna práva vyhrazena.