DRAGON POWER

 

Potíže ledvin a močového ústrojí

Respirační a plicní potíže

Potíže trávícího ústrojí

Potíže pohlavního ústrojí

Potíže pohybové a kostní

Potíže jaterní, žlučových cest a slinivky

Potíže žláz vnitřní sekrecí a přemněny látek

Potíže ušní, nosní, krční a ústní dutiny

Ostatní potíže


mumio

 

 

MUMIO GOLD

DRAGON POWER

�istý p�írodní produkt

 

 

KOUPIT

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Urychluje regeneraci tkání, obnovu buněk vporaněných orgánech a stimuluje funkce spojené s jejich výživou
  • Působí jako detoxikační, protizánětlivý i bakteriocidní prostředek
  • Zlepšuje paměť, soustředění a duševní výkonnost
  • Posiluje organizmus vystavený stresům a zátěžím
  • Zvyšuje celkovou odolnost organizmu proti škodlivým účinkům životního prostředí
  • Stimuluje funkce imunitního systému, zlepšuje látkovou výměnu organizm
  • Posiluje celkovou vitalitu a aktivuje energetický potenciál těla
  • Zpomaluje proces stárnutí
  • Využívá se jako vynikající regenerační prostředek v péči o plet´ a vlasy

 

Produkt "Dragon power" - MUMIO GOLD

byl kladně posouzen Státním zdravotním ústavem a notifikován Ministerstvem zdravotnictví ČR.

Kvalita výrobku potvrzená mezinárodním certifikátem

CERTIFIKÁT

o zdravotní bezpečnosti


Maloobchodní, velkoobchodní prodej a nabídka spolupráce:
dragonpower@volny.cz

mumio


Prodej produktu
Mumio Gold - Dragon Power na Slovensku

www.prezdravie.sk


 

Potíže jaterní, žlučových cest a slinivky

 

Button11.gif (662 bytes) Akutní zánět jater

    Akutní hepatitida je zánět jater, jehož příčina je většinou virového původu (virová hepatitida, mononukleóza, cytomegalie) nebo bakteriálního původu (leptospiróza, brucelóza, tuberkulóza). Dále známe toxické hepatitidy,které vznikají jako následek pití alkoholu, působením organických rozpouštídel, rostlinných jedů a některých léků. Postihuje také nemocné předem disponované celkovými poruchami metabolickými a oběhovými. Játra přitom vykazují poruchu při zpracování tuků a očišt´ování organizmu od toxinů.

Aplikace

     Užívá se vnitžně,  třikrát denně pokud možno před jídlem.Rozpustíme 1  tablety v mléce nebo vodě v poměru 1:20. Můžeme přidat med. Vodu nebo mléko můžeme střídat se št´ávamu (hroznovou, okurkovou) nebo s odvary kmínu, petržele, borůvek.

     Léčebná kúra trvá dvacet dní. Při déletrvajícím onemocnění můžeme kúru po pětidenní přestávce opakovat. Je nutné zachovávat dietu a nepít alkohol.

 

Button11.gif (662 bytes) Jaterní cirhóza.

     Jaterní cirhóza je difusní proces postihující celá játra, charakterizovaný nekrózou části jaterních buněk, fibrózou a uzlovitou přestavbou parenchymu. Vzniká obvykle z poruch výměny látkové, příčinou bývají i nádory a nakažlivé nemoci, také virová hepatitida, chronický alkoholismus, bývá rovně projevem nebo následkem některých nemoci, také podvýživy, zvlášt dlouholetého nedostatku bílkovin.

     Příznakem bývá bolest v pravém podžebží, nevolnost a zvracení, svědění kůže, břišní vodnatelnost, zvětšená játra, meteorismus, číhání, únavnost, nevýkonnost, nechutenství, otoky dolních končetin.

Aplikace

     Užívá se vnitřní, třikrát denně pokud možno před jídlem.  Rozpustíme 1  tableta v mléce nebo vodě v poměru 1:20, můžeme přidat med. Vodu nebo mléko můžeme střídat se št´ávamu (hroznovou, okurkovou) nebo s odvary kmínu, petržele, borůvek.

     Léčební kúra trvá dvacet dní Při déletrvajícím onemocnění můžeme kúru po pětidenní přestávce opakovat. je nutné zachovávat dietu, nepít alkohol.

 

Button11.gif (662 bytes) Zánět žlučových cest

     Hlavní příčinou zánětu bývá městnání žluči způsobené uvízlým kamenem v choledochu. Tyto záněty pravidelně provázejí klinicky manifestní choletithiázu. Klasickým projevem je žlučová kolika, strmý a krátkodobý vzestup teploty s třesavkou. Příčinou může být bakteriální nákaza, ale i sekrety slinivky, které se dostanou do žlučníku. Příznakem jsou bolesti, rychlý tep, suchý jazyk, třesavka, zvětšená játra.

Aplikace

     Užívá se vnitřní, třikrát denně před jídlem. Rozpustíme 1 tableta ve vodě, můžete přidat med nebo rozpouštět střídavě ve št´ávách nebo odvarech kmínu, petržele, borůvek. Léčebný cyklus trvá 20 dní, opakuje se po pětidenní přestávce. Je nutné zachovávat dietu, nepít alkohol.

 

|  Respirační a plicní potíže | Potíže ledvin a močového ústrojí  Potíže trávícího ústrojí Potíže pohlavního ústrojí | Potíže jaterní, žlučových cest a slinivky Potíže pohybové a kostní | Potíže žláz s vnitřní sekrecí a přeměny látek  Potíže ušní, nosní, krční a ústní dutiny | Ostatní potíže |

© 2005 Dragon Power. Všechna práva vyhrazena