DRAGON POWER

 

Potíže ledvin a močového ústrojí

Respirační a plicní potíže

Potíže trávícího ústrojí

Potíže pohlavního ústrojí

Potíže pohybové a kostní

Potíže jaterní, žlučových cest a slinivky

Potíže žláz vnitřní sekrecí a přemněny látek

Potíže ušní, nosní, krční a ústní dutiny

Ostatní potíže


mumijo

 

 

MUMIO GOLD

DRAGON POWER

Čistý přírodní produkt

 

 

KOUPIT

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Urychluje regeneraci tkání, obnovu buněk vporaněných orgánech a stimuluje funkce spojené s jejich výživou
  • Působí jako detoxikační, protizánětlivý i bakteriocidní prostředek
  • Zlepšuje paměť, soustředění a duševní výkonnost
  • Posiluje organizmus vystavený stresům a zátěžím
  • Zvyšuje celkovou odolnost organizmu proti škodlivým účinkům životního prostředí
  • Stimuluje funkce imunitního systému, zlepšuje látkovou výměnu organizm
  • Posiluje celkovou vitalitu a aktivuje energetický potenciál těla
  • Zpomaluje proces stárnutí
  • Využívá se jako vynikající regenerační prostředek v péči o plet´ a vlasy

 

Produkt "Dragon power" - MUMIO GOLD

byl kladně posouzen Státním zdravotním ústavem a notifikován Ministerstvem zdravotnictví ČR.

Kvalita výrobku potvrzená mezinárodním certifikátem

CERTIFIKÁT

o zdravotní bezpečnosti


Maloobchodní, velkoobchodní prodej a nabídka spolupráce:
dragonpower@volny.cz

mumioProdej produktu
Mumio Gold - Dragon Power na Slovensku

www.prezdravie.sk

 


 

Potíže ledvin a močového ústrojí (ledviny)


Button11.gif (662 bytes) Infekce ledvin

     Příčinou onemocnění může být hnis v ledvině nebo pávičce, TBC ledvin a zánět v okolí ledvin. Jako příznaky se objevují bolesti hlavy, sucho v ústech, úbytek tělesné váhy, nechutenství, zvýšená teplota, bledost. V těžších případech i horečka a koliky, bolesti v bederní oblasti. Zvětšená ledvina je hmatatelná, moč zakalená s přítomností bílkovin.

Aplikace

     Užívá se ráno na lačno, případně i večer před spaním rozmíchané v mléce v poměru 1:20 nebo ve vodě s přídavkem medu nebo střídat se št´ávami (hroznovou, okurkovou) nebo s odvary kmínu, petržele, borůvek nebo s vaječným žloutkem. jednotlivá dávkazávisí na tělesné hmotnosti: do 80 kg je to 1 tableta, do 90 kg jsou  kapsle(tablety) a při hmotnosti nad 90 kg jsou 3 tablety. Léčebná kúra trvá 25 až 28 dní. Při déletrvajícím onemocnění se léčebná kúra opakuje po dvanáctidenní přestávce. Je nutné zachovávat dietu a nepít alkohol.

 

Button11.gif (662 bytes) Selhání ledvin

     Nejsou-li ledviny schopny plnit své základní funkce ani za bazálních podmínek, tj. při přívodu biologického minima bílkovin, relativním tělesném klidu a při normální činnosti ostatních orgánů, mluvíme o selhání ledvin, urémii. Akutní selhání ledvin vzniká náhle , obyčejně u zdravých lidí nebo u ne příliš poškozených ledvin, je to porucha dočasná a funkce ledvin se ve většině případů vrací ke stavu, jaký byl před onemocněním. Chronické selhání ledvin je stav, kdy většina činného parenchymu ledvin byla nenávratně poškozena dlouhotrvajícím procesem. urémie pak je klinický syndrom, který je tvořen nervovými, gastrointestinálními, kožními, respiračními a biochemickými změnami. je způsoben selháním činnosti ledvin, ale nemusí je vždy provázet. ke klinickému obrazu akutní urémie patří nechutenství, nauzea, zvracení, zápach z úst, nezájem o okolí, neklid, slabost, později spavost. Objevuje se i škytavka, jazyk je suchý, hnědě povleklý, nemocný je spavý ve dne, nespavý v noci, zmatený, neklidný, má svalové záškuby, špinavě žlutou kůži, trápí ho svědění, krvácení z nosu i dásní, bolesti hlavy, zhoršení zraku, zúžení zorniček, průjmy, čpavkový zápach.

Aplikace

     Užívá se vnitřně, třikrát denně pokud možno před jídlem, po dobu dvaceti dnů. Rozpustíme tablety v mléce nebo ve vodě v poměru 1:20, případně přidat podle chuti med, nebo střídat vodu a mléko se št´ávami. Po dvaceti dnech užívání následuje pětidenní přestávka a další dvacetidenní léčebná kúra. Je nutné zachovávat dietu a nepít alkohol.

 

Button11.gif (662 bytes) Infekce močových cest

     Infekce močových cest, pyelonefritida, může vzniknout ascendentní cestou, hematogenní cestou z různých ložisek v těle, lymfogenní cestou a per continuitatem při infekcích v okolí močových cest nebo nádorech v okolí, které vedou k píštělím. U aktivní infekce je nejčastěji postižen močový měchýř, klinicky se projevuje dysurickými potížemi a bolestivým tlakem v podbřišku. Akutní pyelonefritida se vyznačuje vzestupem teploty, třesavkou,zrychlením tepu, bolestmi v bederní krajině, častým nucením na moč a pálením při močení, bolestí při otřesech a kašli. Chronická pyelonefritida nemá vyhraněné příznaky. Do popředí vystupuje zvýšený pocit žízně a celkový pokles fyzické aktivity, vysoký tlak a příznaky podobné kolice, vředové chorobě a psychopatickým projevům.

Aplikace

     Užívá se vnitřně, třikrát denně před jídlem. Rozpustíme 1 tablety ve vodě, můžeme přidat med nebo rozpouštět střídavě ve št´ávách  (hroznové nebo okurkové). Léčebný cyklus trvá 20 dní, opakuje se po pětidenní přestávce. Je nutné zachovávat dietu a nepít alkohol.

 

|  Respirační a plicní potíže | Potíže ledvin a močového ústrojí  Potíže trávícího ústrojí Potíže pohlavního ústrojí | Potíže jaterní, žlučových cest a slinivky Potíže pohybové a kostní | Potíže žláz s vnitřní sekrecí a přeměny látek  Potíže ušní, nosní, krční a ústní dutiny | Ostatní potíže |

© 2005 Dragon Power. Všechna práva vyhrazena.