DRAGON POWER

 

Potíže ledvin a močového ústrojí

Respirační a plicní potíže

Potíže trávícího ústrojí

Potíže pohlavního ústrojí

Potíže pohybové a kostní

Potíže jaterní, žlučových cest a slinivky

Potíže žláz vnitřní sekrecí a přemněny látek

Potíže ušní, nosní, krční a ústní dutiny

Ostatní potíže


mumijo

 

 

MUMIO GOLD

DRAGON POWER

Čistý přírodní produkt

 

 

KOUPIT

 

 

 

 

 

 

 

  • Urychluje regeneraci tkání, obnovu buněk vporaněných orgánech a stimuluje funkce spojené s jejich výživou
  • Působí jako detoxikační, protizánětlivý i bakteriocidní prostředek
  • Zlepšuje paměť, soustředění a duševní výkonnost
  • Posiluje organizmus vystavený stresům a zátěžím
  • Zvyšuje celkovou odolnost organizmu proti škodlivým účinkům životního prostředí
  • Stimuluje funkce imunitního systému, zlepšuje látkovou výměnu organizm
  • Posiluje celkovou vitalitu a aktivuje energetický potenciál těla
  • Zpomaluje proces stárnutí
  • Využívá se jako vynikající regenerační prostředek v péči o plet´ a vlasy

 

Produkt "Dragon power" - MUMIO GOLD

byl kladně posouzen Státním zdravotním ústavem a notifikován Ministerstvem zdravotnictví ČR.

Kvalita výrobku potvrzená mezinárodním certifikátem

CERTIFIKÁT

o zdravotní bezpečnosti


Maloobchodní, velkoobchodní prodej a nabídka spolupráce:
dragonpower@volny.cz

mumioProdej produktu
Mumio Gold - Dragon Power na Slovensku

www.prezdravie.sk

 


 

Ostatní potíže

 

Button11.gif (662 bytes) Ekzém

    Ekzém je neinfekčního původu. Jedná se o nezánětlivé onemocnění převážně alerdickího původu. Podle průběhu rozeznáváme ekzém akutní, subakutní a chronický. Většinou začíná akutně, může se zhojit, ale pokud není odstraněna jeho příčina, přechází da stadia subakutního nebo chronického.

Aplikace

     Užívá se vnitřně jednu tableta ve směsi se št´ávou z ostružin nebo borůvek v poměru 1.20, dvakrát denně po dobu 20 dnů. Doporučuje se zároveň potírat postižená místa třikrát týdně rozmíchaným v medu v poměru 1:20.

     Při ekzému na končetinách je třeba končetiny napařovat ve vodní lázni v 5 až 6% roztoku. Současně užíváme vnitřně po 0,2 - 0,5 g ráno nalačno a večer před spánkem se št´avou rakytníku nebo rybízu. Napařování končetin je vhodnější provádět před spánkem po dobu 30 - 35 minut. Cyklus léčení trvá 25 dní, poté se zařazuje 10denní přestávka. V případě potřeby cyklus opakujeme. Toto onemocnění si vyžaduje pravidelné a metodické léčení. Místo napařování je možno potírat postižená místa roztokem mumia se št´ávou rakytníku.

 

Button11.gif (662 bytes) Alergie

     Mumio je jeden z nejsilnšjších prostředků pro léčení alergie. Za tímto účelem připravíme tento roztok: 1 g na 1 litr teplé vody (kvalitní mumio se okamžitě rozpustí bez příznaků zakalení). Užíváme je vnitřně ráno 1krát za den: děti od 1 do 3 roků - 50 ml: od 4 do 7 - 70 ml: 8 roků a starší - 100 ml roztoku mumia.

Je-li alergie velmi silná, musíme mumio užívat 2krat denně, pokaždé užíváme polovinu denní dávky. Je třeba mít na vědomi, že mumio má močopudný a projímavý účinek.

 

Button11.gif (662 bytes) Migréna

     Typická je záchvatová bolest jediné poloviny hlavy, někdy i celé hlavy, provázená zvracením, světloplachostí, někdy předcházejí zrakové přeludy.

Aplikace

     Při bolesti hlavy,migréní, epilepsii, ochrnutí těla nebo lícního nervu, ochablosti orgánů: užíváme 0,07 g mumia ve směsi se št´ávou nebo odvarem majoránky (bylina). Při letargii užíváme 0,125 g mumia ve směsi s odvarem omanu pravého, po pejití varem. Jiný způsob užívání: Mumio užíváme vnitřně po 0,2 - 0,5 g ve směsi s mlékem a medem, v poměru 1:20 ráno na lačno a večer před spaním, 2krat denně po dobu 25 dní. Poté zařazujeme 10denní přestávku. Při zanedbaném onemocnění opakujeme léčebný cyklus.

 

Button11.gif (662 bytes) Nespavost

Nespavost bývá příznakem nějakého onemocnění. Příčiny nespavosti mohou být různé.U různých lidí je potřeba spánku různá, snadnost usínání a probouzení se rovně mění vlivem prostředí a duševním stave. Při každé nespavosti je nutno vyšetřit pacienta celkové. Někdy je příčinou nespavosti diabetes mellitus, endokrinní choroby, extrasystolie, někdy encefalitidy, projevuje se také při rušivých okolnostech (noční pocení, dýchací a zažívací obtíže, lýtkové kůeže apod.)

Aplikace

Užívá se vnitřně 1 tableta dvakrát denně, ráno a večer. Rozmícháme 3 g mumia ve dvou decilitrech vody, užíváme po jedné polévkové lěíci po dobu deseti dnů. Po pětidenní přestávce kúru opakujeme.

 

Button11.gif (662 bytes) Zvětšení sleziny

Zvětšená slezina je měkká u akutních zánětů, středně tuhá u hemolýzy, tuhá u maligního onemocnění. Mírné zvětšení sleziny je projevem infekčního onemocnění, například infekční mononukleózy, sepse, tuberkulózy, virové hepatitidy HIV infekce, tyfu a dalších, dále jaterní cirhózy, akutní leukemie, hemolytické anemie, kolagenóz a dalších, někdy příznakem otravy krve, bolestivého onemocnění srdečního. Projevuje se bolest v oblasti sleziny a na chodidle, vyčerpanost organizmu předvídá nádorové onemocnění, když bolest přechází pod lopatku, lze často předpokládat prasknutí sleziny.

Aplikace

Užívá se jednou až dvakrát denně,ráno na lačno a večer před spaním, rozmíchané v mléce v poměru 1:20 nebo ve vodě, s přídavkem medu nebo střídat se št´ávami. Jednotlivá dávka mumia závisí na tělesné hmotnosti pacienta: do 70 kg je to 1 kapsle, do 80 kg 1,5 kapsle, do 90 je to 2 kapsle, a při hmotnosti pacienta nad 90 kg je jednotlivá dávka 3 kapsle mumia. Provádějí se léčebné cykly, každý v délce 25 až 28 dní, mezi nimi je třeba zachovat desetidenní přestávku. Důležité je dodržovat a nepít alkohol.

 

Button11.gif (662 bytes) Prostředky pro celkové posílení

Aplikace

   Recept pro celkové posílení - rozpustíme 2 g mumia v 10 lžících převařené vody a užíváme 10 dní nalačno, poté 5 dní přestávka. Dalších 10 dní rozpustíme stejným způsobem 2g Mumia a užíváme je nalačno. 2 g rozpustíme v 10 lžících medu a užíváme je 3 - 4 hodiny po večeři, poté zařadíme pětidenní přestávku. Následujících 10 dní užíváme po 2 g vodního roztoku, poté 5 dní přestávka.Počtvrté užíváme během 10 dní po 0,2 g vodního roztoku a 0,2 g medového roztoku, poté je 10 denní přestávka. Celkem musíme prodělat 4 léčebné cykly.

 

|  Respirační a plicní potíže | Potíže ledvin a močového ústrojí  Potíže trávícího ústrojí Potíže pohlavního ústrojí | Potíže jaterní, žlučových cest a slinivky Potíže pohybové a kostní | Potíže žláz s vnitřní sekrecí a přeměny látek  Potíže ušní, nosní, krční a ústní dutiny | Ostatní potíže |

© 2005 Dragon Power. Všechna práva vyhrazena.