DRAGON POWER

 

Potíže ledvin a močového ústrojí

Respirační a plicní potíže

Potíže trávícího ústrojí

Potíže pohlavního ústrojí

Potíže pohybové a kostní

Potíže jaterní, žlučových cest a slinivky

Potíže žláz vnitřní sekrecí a přemněny látek

Potíže ušní, nosní, krční a ústní dutiny

Ostatní potíže


mumijo

 

 

MUMIO GOLD

DRAGON POWER

Čistý přírodní produkt

 

 

KOUPIT

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Urychluje regeneraci tkání, obnovu buněk vporaněných orgánech a stimuluje funkce spojené s jejich výživou
  • Působí jako detoxikační, protizánětlivý i bakteriocidní prostředek
  • Zlepšuje paměť, soustředění a duševní výkonnost
  • Posiluje organizmus vystavený stresům a zátěžím
  • Zvyšuje celkovou odolnost organizmu proti škodlivým účinkům životního prostředí
  • Stimuluje funkce imunitního systému, zlepšuje látkovou výměnu organizm
  • Posiluje celkovou vitalitu a aktivuje energetický potenciál těla
  • Zpomaluje proces stárnutí
  • Využívá se jako vynikající regenerační prostředek v péči o plet´ a vlasy

 

Produkt "Dragon power" - MUMIO GOLD

byl kladně posouzen Státním zdravotním ústavem a notifikován Ministerstvem zdravotnictví ČR.

Kvalita výrobku potvrzená mezinárodním certifikátem

CERTIFIKÁT

o zdravotní bezpečnosti


Maloobchodní, velkoobchodní prodej a nabídka spolupráce:
dragonpower@volny.cz

mumio


Prodej produktu
Mumio Gold - Dragon Power na Slovensku

www.prezdravie.sk

 

 

Potíže trávícího ústrojí

 

Button11.gif (662 bytes) Hemoroidy

    Jde o jeden z nejčastějších onemocnění řiti, často vede k pracovní neschopnosti, mohou se za ním skrývat příznaky počínajícího zhoubného nádoru. Hemoroidy jsou varikózní žíly, které vznikají v submukózních konečníkových pletencích. Rozlišujeme hemoroidy zevní, vnitřní a smíšené.

     Zevní hemoroidy se vyskytují v oblasti dolní třetiny análního kanálu a vycházejí z dolní hemoroidální pletenů. Jsou dobře patrné zrakem. Akutní zevní hemoroidy vznikají při usilovném vyprazděování stolice, při práci nebo usilovném kašli tím, že praskne některá z análních žil a vytvoří hematom. Hemoroidy jsou silně bolestivé. Chronické zevní hemoroidy mohou mírně krvácet, převážně při stolici. Vědy je nutné rektální vyšetření, aby se nepřehlédl zhoubný nádor.

     Vnitřní hemoroidy jsou uloženy v řitním kanálu pod sliznicí. Při zevním vyšetření nejsou patrné. Hlavním projevem vnitřních hemoroidů je krvácení hlavně při stolici, u větších uzlů se vyskytuje i bolest. Krvácení někdy může být tal silně, že nemocný je anemický. Zánět hemoroidů způsobuje "aktivní hemoroidální krizi", kdy jsou uzly zduželé, rudé a bolestivé. Velmi často se zánět sdružuje s trombózou.

Aplikace

     Užívá se vnitřně, 1 tablety dvakrát denně,  ráno na lačno a večer před spaním, a to po dobu pětadvaceti dnů. Pak po desetidenní přestávce můžeme kúru opakovat. Zároveň je nezbytné natírat mumiovou mastí konečník (nebo zavádět do konečníku až do hloubky deseti centimetrů) použijeme v poměru 1:5 až 1:8 s medem, broskvovým olejem nebo máslem. Toto mazání můžeme provádět tři až čtyři měsíce, vždy s měsíční přestávkou. Pro rychlejší vyléčení se dále doporučují sedací mumiové lázně, prováděné třikrát denně (na litr teplé vody použijeme jeden gram a deset kapek propolisu).

     Při vředové kolitidů, zavádíme do konečníku 30 ml 1% vodního roztoku MUMIA po vyprázdnění tlustého střeva, a to 2krát denně Po zavedení tohoto mikroklysmatu, lečíme ne břiše 10 - 15 minut. deset takových procedur provádíme obden. Současně užíváme 10 dní 0,2 - 0,5 g MUMIA na noc, po uplynutí 3 až 4 hodin po jídle. poté zažadíme 5 denní přestávku. Opakujeme 3 - 4 cykly.

 

Button11.gif (662 bytes) Pálenížáhy

     Pálenížáhy je palěivý pocit v nadbřišku, který se šíří vzhůru pod hrudní kost. Nezávisí na množství kyseliny v žaludeční št´ávů. Nejčastější příčinou je dyskineze a nedomykavost kardie, při níž se žaludeční obsah dostává do jícnu a dráždí jeho sliznici. pálenížáhy je typickým příznakem při kardioezofageální iritaci a pžíznakem ezofagitidy, například při skluzné hiátové hernii.

Aplikace

     Užívá se vnitřně,  ráno na lačno a večer před spaním 1 tableta rozpuštěného v mléce (případně ve lžíci čaje nebo převařené vody). Léčebný cyklus trvá 24 až dnů, úleva přichází po deseti až patnácti dnech.

 

Button11.gif (662 bytes) Vředová nemoc žaludku a duodena

     Vředová nemoc je celkové onemocnění, které se projevuje místním defektem sliznice a hlubších vrstev těch oddílů trávící trubice, které přicházejí do styku s kyselou žaludeční št´avou. Příčinou defektu je natrávení sliznice vlastní žaludeční št´ávou. Toto onemocnění se nejčastěji vyskytuje u mužů, žaludeční vřed se vyskytuje častěji u osob starších, duodenálním trpí většinou osoby v produktivním věku. V poslední době se však vředová choroba duodena vyskytuje i v dětském a dorostovém věku

Aplikace

     Užívá se vnitřně, třikrát denně před jídlem, po dobu 30 dnů, a to 1  tableta rozpuštěného v mléce nebo vodě v poměru 1.2. Můžete přidat med, také vodu a mléko můžeme nahrazovat střídavě se št´avami nebo odvary kmínu, borůvek, nebo smíchat Mumio s vaječným žloutkem. po pětidenní přestávce můžeme léčebnou kúru opakovat, celkem se provádějí tři léčebné kúry. Je nutné zachovávat dietu a nepít alkohol.

 

|  Respirační a plicní potíže | Potíže ledvin a močového ústrojí  Potíže trávícího ústrojí Potíže pohlavního ústrojí | Potíže jaterní, žlučových cest a slinivky Potíže pohybové a kostní | Potíže žláz s vnitřní sekrecí a přeměny látek  Potíže ušní, nosní, krční a ústní dutiny | Ostatní potíže |

© 2005 Dragon Power. Všechna práva vyhrazena.