DRAGON POWER

 

Potíže ledvin a močového ústrojí

Respirační a plicní potíže

Potíže trávícího ústrojí

Potíže pohlavního ústrojí

Potíže pohybové a kostní

Potíže jaterní, žlučových cest a slinivky

Potíže žláz vnitřní sekrecí a přemněny látek

Potíže ušní, nosní, krční a ústní dutiny

Ostatní potíže


mumio

 

 

MUMIO GOLD

DRAGON POWER

čistý přírodní produkt

 

 

KOUPIT

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Urychluje regeneraci tkání, obnovu buněk vporaněných orgánech a stimuluje funkce spojené s jejich výživou
  • Působí jako detoxikační, protizánětlivý i bakteriocidní prostředek
  • Zlepšuje paměť, soustředění a duševní výkonnost
  • Posiluje organizmus vystavený stresům a zátěžím
  • Zvyšuje celkovou odolnost organizmu proti škodlivým účinkům životního prostředí
  • Stimuluje funkce imunitního systému, zlepšuje látkovou výměnu organizm
  • Posiluje celkovou vitalitu a aktivuje energetický potenciál těla
  • Zpomaluje proces stárnutí
  • Využívá se jako vynikající regenerační prostředek v péči o plet´ a vlasy

 

Produkt "Dragon power" - MUMIO GOLD

byl kladně posouzen Státním zdravotním ústavem a notifikován Ministerstvem zdravotnictví ČR.

Kvalita výrobku potvrzená mezinárodním certifikátem

CERTIFIKÁT

o zdravotní bezpečnosti


Maloobchodní, velkoobchodní prodej a nabídka spolupráce:
dragonpower@volny.cz

mumio


Prodej produktu
Mumio Gold - Dragon Power na Slovensku

www.prezdravie.sk

 

 

Potíže žláz vnitřní sekrecí a přeměny látek

 

Button11.gif (662 bytes) Snížená činnost štítné žlázy

Chorobný stav, který se projevuje sníženou funkcí štítnéžlázy (hypotyreóza), má různé příčiny. Může jít o stav po zániku štítné žlázy nebo její destrukci následkem ozáření nebo chirurgického zákroku. Důvodem může být také nedostatek jódu ve stravů nebo nakažlivé nemoci. u sekundární hypotyreózy je příčinou snížená funkce hypofýzy. Zhruba polovina hypotyreóz je následkem autoagresivní tyreoiditidy. Nemoc se vyvíjí plířivů,snižuje se pracovní výkonnost, nemocný je spavý, zimomřivý, má neurčité bolesti, zácpu, pocit hladu, zdlouhavé pohyby, bolesti hlavy, svalů, kloubů, lupenku kůže, ženy slabou menstruaci, otoky, nemocnému vypadávají vlasy, často je obézní. Neléčená nemoc vede ke kolapsu. Mění se nemocného, bývá apatický, někdy však má záchvaty podrážděnosti až agresivními projevy.

Aplikace

     Užívá se vnitřně, ráno na lačný žaludek a večer. Rozpustí se 1 tableta  v mléce nebo vodě, je možné i přidat podle chuti med nebo střídat mléko št´ávami či odvary kmínu nebo borůvek. Užívá se 40 dní a provádějí se celkem čtyři čtyřicetidenní léčebné cykly, vždy s pětidenní přestávkou mezi každým z nich.

 

Button11.gif (662 bytes) Zánět štítnéžlázy

     Jde o bolestivé zduření štítnéžlázy a dlouhotrvající místní bolestí a úvodními projevy celkového zánětlivého onemocnění. Může se projevovat silnou bolestí až k uším, zvětšující se při polykání, horečkou, oteklou štítnou žlázou. Akutní zánět bývá bakteriální, virový, postradiační, posttraumatický.

Aplikace

     Užívá se vnitřně, ráno na lačný žaludek a večer. Rozpustí se 1tabletašt´ávami či odvary kmínu nebo borůvek. Užívá se 40 dní a provádějí se celkem čtyři 40denní léčebné cykly, vždy s pětidenní přestávkou mezi každým z nich.

 

Button11.gif (662 bytes) Dna

     Jedná se o chronické onemocnění, které se projevuje zvýšeným množstvím kyseliny močové v séru. Je charakteristické kloubními příznaky, někdy i mimokloubními, zejména postižením ledvin. Při latentní formě dny se projevuje pouze hyperurikemií bez kloubních potíží. Akutní dnový záchvat nastupuje velmi rychle. Objeví se prudká bolest některého kloubu, nejčastěji na palci nohy, zimnice, třesavka, febrilní stav, kůže nad kloubem je lesklá, napjatá, zarudlá. Tento stav po několika dnech odeznívá. Meziobdobí mezi záchvaty trvá různě dlouho, i rok, kdy je nemocný zcela bez obtíží.

    Nastupuje-li chronická deformující dnové arthropatie, znamená to, že období mezi záchvaty se zkracuje, záchvaty se objevují častěji, klouby ztrácejí na pružnosti, dochází k deformaci kloubu a omezení pohybu. Velmi časté je onemocnění ledvin, které se projevuje litiázou. Časté jsou též potíže trávicí - nadýmání, pálenížáhy, pálení konečníku. Před záchvatem se vyskytuje číhání, zácpa, průjem, tělesná těkopádnost, odpor k práci, v noci vlčí hlad, bolest palce u nohy a v kloubech, vysoká teplota, vředové zatvrdliny, zažívací poruchy, vysoký tlak, zánět ledvin a ledvinové kameny, nemoci jater, cukrovka, neuróza. 

Aplikace

     Užívá se vnitřně, ráno na lačný žaludek a večer.Rozpustí se 1 tableta v mléce nebo vodě,  je možné i přidat podle chuti med nebo střídat mléko št´ávami či odvary kmínu nebo borůvek. Užívá se 40 dní a provádějí se celkem čtyři 40denní léčebné cykly, vždy s pětidenní až desetidenní přestávkou mezi každým z nich.

 

|  Respirační a plicní potíže | Potíže ledvin a močového ústrojí  Potíže trávícího ústrojí Potíže pohlavního ústrojí | Potíže jaterní, žlučových cest a slinivky Potíže pohybové a kostní | Potíže žláz s vnitřní sekrecí a přeměny látek  Potíže ušní, nosní, krční a ústní dutiny | Ostatní potíže |

© 2005 Dragon Power. Všechna práva vyhrazena.